Cześć, jestem Martyna i pomogę Ci rozwinąć Twój biznes online.

Jestem copywriterką i wirtualną asystentką.

Tworzę treści, które uczą, ciekawią i sprzedają. Współpracuje zarówno z osobami prywatnymi, jak i agencjami reklamowymi. Lubię wspierać kreatywne biznesy, dlatego prócz copywritingu pokochałam bycie wirtualną asystentką.

 

Klienci o mnie

Martyna Chmielewska to najcudowniejsza wirtualna asystentka na świecie. Jest moją prawą ręką i wspiera mnie w prowadzeniu bloga i biznesu online Jestem Interaktywna. Współpracujemy już od wielu lat i nie wyobrażam sobie, aby mogło być inaczej! Martyna wspiera mnie na co dzień w pracy nad projektami m.in. kursami online, e-bookami, książkami, pomaga przy odpisywaniu na wiadomości czytelników oraz często korzystam z jej wsparcia copywriterskiego na potrzeby tekstów do social mediów. Bardzo się cieszę, że trafiłam na Martynę przy tworzeniu swojego biznesu. Jej pomoc jest niezastąpiona! Dziękuję!

Ola Gościniak
Jestem InteraktywnaZ Martyną mieliśmy okazję współpracować przy dwóch dużych projektach. Wszystkie teksty, oprócz tego, że były bardzo dobrze napisane, były zawsze dostarczone na czas. Ponadto, pliki z tekstami za każdym razem były świetnie opisane, ze spisem treści, co ułatwiało nam dalszą pracę. Jest to kwestia bardzo istotna w przypadku, kiedy zamawia się jednorazowo większą ilość tekstów. Rzetelność, dobry warsztat pisarski, świetne metafory i bezproblemowa komunikacja – to największe atuty Martyny. Z czystym sumieniem polecam korzystanie z jej usług 🙂

Bartek Popiel
Liczy się Wynik


 

Jestem organizatorem największej konferencji dla Twórców Internetowych: Influencers LIVE Wrocław
Martyna Chmielewska jest częścią zespołu organizującego wydarzenie. Odpowiedzialna jest za działania w Social Mediach oraz copywriting. Świetnie realizuje powierzone zadania, jest kreatywna, odpowiedzialna oraz terminowa. Szczerze polecam współpracę z Martyną.

Piotr Kostecki