Cześć, jestem Martyna i pomogę Ci rozwinąć Twój biznes online.

Jestem copywriterką i wirtualną asystentką.

Tworzę treści, które uczą, ciekawią i sprzedają. Współpracuje zarówno z osobami prywatnymi, jak i agencjami reklamowymi. Lubię wspierać kreatywne biznesy, dlatego prócz copywritingu pokochałam bycie wirtualną asystentką.

 

Klienci o mnie

Martyna Chmielewska to najcudowniejsza wirtualna asystentka na świecie. Jest moją prawą ręką i wspiera mnie w prowadzeniu bloga i biznesu online Jestem Interaktywna. Współpracujemy już od wielu lat i nie wyobrażam sobie, aby mogło być inaczej! Martyna wspiera mnie na co dzień w pracy nad projektami m.in. kursami online, e-bookami, książkami, pomaga przy odpisywaniu na wiadomości czytelników oraz często korzystam z jej wsparcia copywriterskiego na potrzeby tekstów do social mediów. Bardzo się cieszę, że trafiłam na Martynę przy tworzeniu swojego biznesu. Jej pomoc jest niezastąpiona! Dziękuję!

Z Martyną mieliśmy okazję współpracować przy dwóch dużych projektach. Wszystkie teksty, oprócz tego, że były bardzo dobrze napisane, były zawsze dostarczone na czas. Ponadto, pliki z tekstami za każdym razem były świetnie opisane, ze spisem treści, co ułatwiało nam dalszą pracę. Jest to kwestia bardzo istotna w przypadku, kiedy zamawia się jednorazowo większą ilość tekstów. Rzetelność, dobry warsztat pisarski, świetne metafory i bezproblemowa komunikacja - to największe atuty Martyny. Z czystym sumieniem polecam korzystanie z jej usług 🙂