Wirtualna asystentka

Ze mną wejdziesz na wyższy poziom!

Potrzebujesz wirtualnej asystentki, która rozumie specyfikę biznesu online? A może jesteś influencerem i szukasz kogoś do pomocy? Sprawdź, co mam Ci do zaoferowania. 

Copywriting
90%
Social media
87%
Newslettery
91%
Grafiki do mediów społecznościowych
80%

Dlaczego warto?

Jesteś na tym etapie, że praca Cię przytłacza? Nie możesz ruszyć dalej, bo zwyczajnie nie masz czasu? Inni obok Ciebie się rozwijają, a Ty ciągle stoisz w miejscu? To znak, że potrzebujesz pomocy. Zleć teksty, obsługę social media i inne obowiązki mnie. Efekt? Zajmiesz się tym, co przyniesie Ci największe korzyści, a ja Ci to umożliwię swoją pracą. Proste? Proste!

Teksty

Potrzebujesz artykułów na bloga? Perswazyjnego copywritingu na landing page? Ciekawego newslettera? Jestem copywriterem, który stworzy dla Ciebie coś wyjątkowego!

Social media

Zaopiekuję się Twoimi profilami w social media. Wspólnie ustalimy strategię działania, a ja się zajmę resztą. Marketing to moja pasja, dlatego będę Ci także proponowała nowe rozwiązania.

Inne

Research? Transkrypcje nagrań/filmów video? Odpowiadanie na emaile? Wsparcie w trakcie webinaru? Napisz, czego jeszcze ode mnie oczekujesz i zobaczymy, czy da się to pogodzić.

Sprawdź, co piszą o mnie inni

Oddeleguj swoje obowiązki i zyskaj więcej czasu!

Nie zwlekaj, tylko już dziś napisz co mogłabym dla Ciebie zrobić. 

@ copy.martynachmielewska@gmail.com