Copywriting

Sprawdź, co mogę dla Ciebie napisać

Teksty na bloga

Wiesz, że internauci statystycznie czytają tylko 20% tekstu?  Dobry artykuł na bloga musi przyciągać uwagę już od pierwszej linijki. Napiszę chwytliwy nagłówek i stworzę tekst, który  zainteresuje Twojego odbiorcę. 

Teksty na stronę

To wizytówka Twojej firmy. Nie chodź na skróty i wyróżnij się! Teksty napisane językiem korzyści zwiększą zainteresowanie odbiorców. Sprawdź to i nie pozwól swoim przyszłym klientom o sobie zapomnieć!

Opisy produktów

Twój produkt jest wyjątkowy i jedyny w swoim rodzaju? Zakomunikuj to dobrym opisem. Cechy produktu są ważne, ale zdecydowanie istotniejsze jest to, co dana rzecz odmieni w życiu klienta. 

Teksty sprzedażowe

Potrzebujesz perswazyjnego artykułu sprzedażowego? Pragniesz połączyć reklamę swojego produktu/usługi ze wciągającym tekstem, który zainteresuje klientów? Dobrze trafiłeś!

Teksty na landing page

Landing page stworzony jest w jednym konkretnym celu. Chcesz więcej sprzedać albo powiększyć bazę newslettera? Skuteczny tekst z wezwaniem do działania Ci to umożliwi!

Newslettery

To genialne narzędzie promowania swoich usług i produktów. Docieraj do wszystkich zainteresowanych swoimi produktami – zadbam o to, by treść zachęcała do skorzystania z oferty. 

Artykuły

Artykuły specjalistyczne? Sponsorowane? Przedstawię specjalistyczną wiedzę w przystępnej formie. Stworzę wciągające case study i zachęcającą zapowiedź wydarzenia. 

Inne

Teksty na plakaty, ulotki, slogany i wiele innych.

Nie tylko tekst

Zobacz, co jeszcze mogę dla Ciebie zrobić:

Optymalizacja pod SEO 94%
CMS 95%
Dobór zdjęcia do artykułu 100%

Referencje

Napisz do mnie

Możesz wypełnić formularz albo napisać do mnie tutaj: copy.martynachmielewska@gmail.com